Huobi Türk Lirası ile Kripto Para Fırsatı!

Huobi Türk Lirası ile Kripto Para Fırsatı!

Huobi Türk Lirası ile Kripto Para Fırsatı! – Geçtiğimiz gün düzenlenen Avrasya Blockchain Zirvesi, İstanbul Levent’te bulunan Wyndham Levent Hotel Türkiye’de yapıldı. Kripto camiasından üst düzey yetkililer konuşmacı olarak davetliyken, Coin Otağ olarak bizler de oradaydık. Huobi bu etkinliğin ev sahipliğini yaptı ve Türk pazarına yapacağı atılımlardan bahsetti.
View this post on Instagram

Ekip olarak Eurasia Blockchain Summit’teydik, yarın da orada olacağız!

A post shared by Coin Otağ (@coinotagi) on

Huobi Türk Lirası Girişimi

Huobi EMEA (Avrupa, Ortadoğu ve Afrika) Bölgesel Başkanı Mohit Davar, Türkiye’deki kripto para kullanım oranına dikkat çekti. Kriptoların yasal olarak da çok net statüde yer aldığını aktardı.

Huobi’nin Türk Lirası ile kripto para alım satım hizmeti için ise, Dovar çok ünlü bir yerel banka ile anlaştıklarını belirtti. Banka ismini paylaşmayan Dovar, altyapı konusunda bankadan hizmet alacaklarını belirtti.

Türk Lirası ile Huobi’de Kripto Para Alım Satımı

Temel olarak Lira’nın Tether’e (USDT’ye) çevirileceğini bu sayede Türk kullanıcılarının TL bakiyelerinin Huobi Global’a aktarılmasıyla, USDT – Kripto şeklinde kripto para alımı yapabilecekler. Böylelikle Huobi’nin Türk Müşterileri, çok hızlı bir şekilde fiat para birimlerini Huobi Global altyapısına aktarıp, orada işlem yapabilecekler. Avrasya Zirvesiyle birlikte ayrıca promosyon amaçlı olarak Türk kullanıcılara özel yüzde 50’lik bir komisyon indirimi (%0,1) de sunulacak. Elinde Huobi Token (HT) bulunduran kullanıcılar ise %0,07 gibi düşük bir komisyonla işlem yapabilecekler. Uzman Türk kullanıcılarına açılacak olan All Star VIP programı ise hem spot hem de yan takas işlemlerinde %0,0078 gibi bir komisyon oranı sunacak.

Huobi Global CEO’su s Livio Weng söz vermişti!

Huobi Türk Lirası ile Kripto Para Fırsatı!
Huobi Türk Lirası ile Kripto Para Fırsatı!

“Haziran ayında yaptığımız ilk açıklamalarda, önümüzdeki aylar içerisinde Türkiye’ye özel bir dizi adımlar atacağımızı taahhüt etmiş ve o günden bugüne yaptıklarımız ve kaydettiğimiz aşamalarla, Türk topluluğuna verdiğimiz sözleri tuttuğumuzu gururla söyleyebiliriz. Türkiye bizim açımızdan çok önemli bir bölge ve planımız, Huobi’nin altı yıllık endüstri bilgi ve birikimini, gelişmiş ekosistemini ve güven standardını bu pazara oturtmak olacak. Böylece gelişen kripto topluluğu içerisinde beklentilerin çok üzerinde hizmet sunarak çıtayı yükselteceğiz.” dedi.

Bir diğer söz de Dovar’dan geldi!

Huobi Türk Lirası ile Kripto Para Fırsatı!
Huobi Türk Lirası ile Kripto Para Fırsatı!

Huobi’nin yalnızca İstanbul’da bir ofis açmayacağını, aynı zamanda kripto dostu ülkede, Türk topluluğunun gelişmesi için de çalışacağını belirten Davar,

Öncelikli olarak TRY / USDT işlemleriyle başlatacağımız yerlileşme hamlelerimiz, İstanbul’daki ekibimizin çabalarıyla yerel yaklaşımları bir bir hayata geçirip, pazardaki büyümemizi sürdürüp, kripto topluluğuna karşı olan sorumluluklarımızı yerine getireceğiz. diye devam etti.

Sanayi ve Teknoloji Bakanı yardımcılarından Çetin Ali Dönmez de Zirvede konuştu

Tüm bu sözler ve Huobi Global’ın Türk Topluluğunu bu denli önemsemesi, Türk Milleti olarak yeni teknolojilere olan yaklaşımlarımızın bir kanıtı niteliğinde. Globalleşen kripto ekonomisinde, şimdiden yerlerimizi alışımız taktire şayan.

Bir önceki yazımız olan İdeal Bitcoin Alış Bölgesi 8900-9100$ (Eğer bu aralığı görebilirsek) başlıklı makalemizde Alış, aralığı ve Bitcoin hakkında bilgiler verilmektedir.

Recomended Posts

Leave a Reply