Berminal BERM ‘ler yolda!


Berminal Berm Noldu? – Geçtiğimiz aylarda Berminal BERM adlı Protocol Token’ın airdrobunu paylaşmıştık. Bugün ise büyük bir gelişme var:
Berm’ler yolda!

https://coinotag.com/berm/

Geçenlerde bir haber yapmıştık, projenin adı Pegasus idi ve IOST x Berm için yürürlüğe girdiğini söylemiştik.

Bahsi Geçen Haber

Bu haber ne anlam ifade ediyordu bunu bir çok takipçimizin anlamadığını fark ettik. IOST büyük bir şirket, Berminal’in CEO’su Ray Xiao da IOST’ta Co-Founder.

Berminal Berm Geliyor! Geçtiğimiz saatlerde, IOST’un Co-Founder’i Tweet Attı

Berm yakında geliyor… IOST oylayıcıları için airdrop ve başka etkinlikler de olacak.

Bu Tweet, Berm’in yakında çıkacağını resmileştiren ve IOST yatırımcılarının iştahını kabartan bir söz olarak yer aldığı için çok önemli. Bakalım, IOST piyasaya doğru zamanda çıkışının ardından, Token değeri olan 0,01$’ı 0,13$’a katlayıp yatırımcılarına x13 kazandırdığı gibi Berm üzerinde de böyle bir etki yaratabilecek mi.

Token değeri 0,01$ olmasına karşın ilk borsalarında 2x yapıp 0,02$’a alınıp satılabiliyordu.

berminal berm iost
IOST ilk çıkışı, 16 Ocak 2018 verileri, 24 saatlik hacmi 80 Milyon Dolar

Ardından gelen o yükseliş ile yeni hali

IOST 25 Ocak 2018 verileri, 0,132$ 901 Milyon Dolar Piyasa Değeri, 685 Milyon Dolar 24 saatlik hacim

Berminal Berm ve IOST nedir ve neden sürekli bahsi geçiyor?

IOST bir blockchain teknolojisidir ve Ethereum, EOS gibi kendi altyapısını kurmuş bir blockchain ağıdır. Üst düzey yatırımcılarla desteklenir ve muazzam düzeyde hız, güvenlik sunar.
Anlık piyasa değeri 144 Milyon Dolar olan şirket, geçtiğimiz boğada 800 Milyon Dolar piyasa değerinin üzerine çıkabilmişti.

Berminal’in Co-Founder’lerinden değerli Lucky Zhang ile İstanbul’da hazırlıksız bir anda görüşme fırsatı yakalayınca, kurucularımızın da olduğu bir röportaj gerçekleştirmiştik, onu da izlemediyseniz sizleri onunla baş başa bırakalım:

Altyazılı izlemeyi unutmayın!

CoinOtag‘dan Bitcoin haberleri, Coin Haberleri ve Coin Yorumları başlıklarını takip edebilir, ayrıca Instagram ve Twitter’dan da takip edebilirsiniz!

  • İlginizi Çekebilir | Kripto Para Fiyatları
  • En güncel gelişmelerden hemen haberdar olmak için Twitter sayfamıza katılın!    Bir önceki yazımız olan 6 Büyük Kripto Paranın Coin Yorumları Haziran 2019 başlıklı makalemizde Büyük, Coin ve Haziran hakkında bilgiler verilmektedir.

    Recomended Posts

    Leave a Reply