Cardano, Kurumsal Düzeydeki Yatırımcıların İlgisini Çekiyor!


Cardano (ADA), son zamanlarda kripto dünyasını, Bitcoin ve hatta Ethereum’un çabalarına rağmen, fırtına ile ele geçiriyor.

Anketler ve raporlar, genel ankete katılan yatırımcıların yaklaşık %30’unun Cardano’ya gelince ciddi güven duyduklarını gösteriyor. Bunun yerine Bitcoin’i seçenlerin sadece %20’sinden biraz fazlası Bitcoin’e kısa vadede güven duyuyor.

 

Kapsamlı bir şekilde yürütülen ve analiz edilen yukarıda belirtilen raporlar ve anketler, Cardano’nun Şubat 2021’de 20 milyar dolarlık bir ticaret hacmine ulaşarak tüm zamanların en yüksek rekorunu yaşadığını ortaya koydu. Bu başarı, Cardano’nun geçici olarak 4. en büyük kripto varlığı haline gelmesine neden oldu. piyasa kapitalizasyonu, şu anda en iyi kripto para birimleri tablosunda 6 numaraya düştü. Aslına bakılırsa, ADA’nın son zamanlardaki kademeli ilerlemesi yatırımcılar ve kripto para birimi topluluğu için o kadar şok edici oldu ki Voyager CEO’su Steve Ehrlich, Cardano’nun geçici olarak Bitcoin’den daha iyi performans göstermesinin gerçekten de beklenmedik olduğunu iddia etti. CEO, bu tür bir tutku ve coşkunun tam olarak dijital ticaret ve kripto para dünyasında gerekli olan şey olduğunu söyleyerek daha da ileri gitti. Bu nedenle Steve, diğer kripto para birimlerinin nasıl yanıt vereceğini ve hangi yeniliklerle ortaya çıkabileceklerini görmek için sabırsızlandığını iddia ediyor.

Bitcoin Halâ İlk Tercih

Bitcoin hala en çok yatırımcı bulunduran coin, hem popülerlik hem de ilgi için istikrarlı bir arza sahip, ancak çok sayıda üst düzey girişim fonu, ADA’nın gidecek uzun bir yolu olduğunu ve bu yüzden ilerleyen dönemlerde Bitcoin’e ciddi rakip olabileceğini düşünüyor. Kısa vade için de, Cardano’nun son zamanlarda elde ettiği başarı hafife alınmamalıdır. Aslında, belirli bir yatırımcı ADA için 1.200$’lık bir teşvik çeki kullanmış ve toplam yatırımının bir parçası olarak 40.000$’dan fazla kazanmayı başarmıştı. Sonuçta, tüm bunlar sadece kripto para birimlerinin giderek artan yaygınlığını vurguluyor ve çok sayıda kaynak, öngörülebilir gelecekte bu şekilde kalmasının çok muhtemel olduğunu belirtiyor. Bununla birlikte, Bitcoin şimdilik endüstrinin tartışmasız kralı olmaya devam ediyor, ancak yüksek fiyatı nedeniyle çoğu yatırımcı aktif olarak altcoin şeklinde alternatif bulma seçeneklerini değerlendiriyor ve düşünüyor. Bunlar arasında ETH, DOT ve LINK gibi diğer popüler seçeneklerin yanı sıra ADA da son dönemlerin yıldızı niteliğinde.

Cardano (ADA) fiyatı an itibariyle$ 1.22dolar seviyelerinde alıcı buluyor.

 

Feragatname: Analiz bulguları yalnızca yazarın görüşleridir ve yatırım tavsiyesi olarak alınmamalıdır. Doğacak kayıp ya da kazançlardan Coin Otağ veya yazar sorumlu değildir. Hiçbir yazı kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir.

  • İlginizi Çekebilir | Kripto Para Fiyatları
  • En güncel gelişmelerden hemen haberdar olmak için Twitter sayfamıza katılın!    Bir önceki yazımız olan XRP Davasında Yeni Gelişme! başlıklı makalemizde Davasında, Gelişme ve XRP hakkında bilgiler verilmektedir.

    Recomended Posts

    Leave a Reply