XRP Davasında Yeni Gelişme!


Ripple Amerika Birleşik Devletleri Menkul Kıymetler tarafından açılan davayla bir süredir mücadele ediyor. Ancak, düzenleyici kurum yöneticilerinin kişisel bilgilerini derinlemesine araştırıyordu. Ripple Belgelerini halkın gözünden uzak tutmalarını talep etmek için 1 Nisan’da SEC avukatlarıyla bir araya geldi.

İlginç bir şekilde, en son gelişme şunu gösteriyor: Ripple özel ticari bilgiler içeren belgelerini kısmen düzeltme izni almıştır. SEC ve Ripple bir anlaşmaya vardılar ve avukat James K. Filan da aynı belgeleri sağladı.

Filan tarafından sağlanan belgeler, daha önce tarafından sunulan iki belgeyi gösteriyordu. Ripple Laboratuarlardan Yargıç Sarah Netburn’e, SEC ile yapılan tartışmanın ardından redaksiyonu yapıldı. Ancak anlaşmaya yalnızca iki belge üzerinde ulaşıldı ve bildirildiğine göre bu belgeler “keşifle ilgili anlaşmazlıklar ile bağlantılı olarak mahkemeye sunulan keşif materyalleri” ile ilgili.

SEC, verilerin gizliliğini korumak için belgelerden bilgileri çıkarmanın yolunu belirlemiştir. Ripple halka açık olmak istemedi. Ancak, Ripple kalan belgeleri tamamen mühürlemeye çağırıyor. Filan şunları kaydetti:

“1 Nisan’da yapılan görüşme ve konferanstan sonra, taraflar söz konusu dört belgeden ikisi üzerinde anlaşmaya vardılar, ancak kalan iki belgeyle ilgili olarak bir anlaşmaya varamadılar.”

Ripple Halka açık bilgi seviyesiyle mücadele eden XRP, son birkaç gündür fiyatta ani bir artış görüyor. Veriler, XRP’nin fiyatı 0,4440 dolardan 0,6464 dolara yükseldiğinden son 10 günde %45 arttığını gösterdi.

Ripple (XRP) fiyatı an itibariyle$ 0.998395dolar seviyelerinde alıcı buluyor.

  • İlginizi Çekebilir | Kripto Para Fiyatları
  • En güncel gelişmelerden hemen haberdar olmak için Twitter sayfamıza katılın!    Bir önceki yazımız olan Dünya Bankası’ndan Türkiye Açıklaması: 2021 Yılı Büyüme Tahminleri Yenilendi! başlıklı makalemizde Açıklaması, Bankasından ve Büyüme hakkında bilgiler verilmektedir.

    Recomended Posts

    Leave a Reply